Tradycyjne receptury wyróżnikiem smaku

Hurt garmażerki od Dom-Vita

Szacunek dla Klientów

 dania gotowe hurtownia

Z pewnością każdy z nas widzi różnicę w jakości produktów serwowanych w marketach i restauracjach. Nie da się ukryć, że większość z nich jest w wielkim stopniu przetworzona chemicznie. Długa data ważności oznacza sztuczny smak i częste problemy żołądkowe, dlatego właśnie to Dom-Vita wyróżnia się na rynku jako producent zdrowych dań garmażeryjnych.

Nasze dania gotowe z hurtowni są wolne od wszelkich konserwantów i sztucznych barwników, co pozwala na przywołanie większości smaków dzieciństwa. Hurt garmażerki wyróżnia się różnorodnością składników i bogactwem aromatów, a wszystko zostało uzyskane za pomocą produktów pochodzących ze sprawdzonych upraw i prawdziwych ziół.

Firma Dom-Vita nie poprzestaje na tym – oprócz opierania się na zaufanych przepisach naszych babć, hurt pierogów oraz inne nasze produkty powstają w nowoczesnych maszynach. To sprawia, że Dom-Vita utrzymuje identyczny poziom wykonania potraw dla ogromnej liczby Klientów.

Zaufanie Klientów i nie tylko

Obserwując działania naszej firmy można zauważyć, że od początku odznaczaliśmy się profesjonalizmem i znajomością fachu. Najlepiej świadczą o tym liczne certyfikaty uznania od Ministerstwa Rozwoju Rolnictwa WSI. Nasza garmażerka każdego roku zyskała uznanie jurorów, a Dom-Vita była słusznie nagradzana kolejnymi nagrodami.

producent pierogi

Doceniając zaufanie jakim zostaliśmy obdarzeni cały czas staramy się rozwijać, a nasze produkty wykonywać ze strannością. Nasze wyroby tworzymy na podstawie tradycyjnych receptur, a stały nadzór jakościowy i technologiczny jest gwarancją, że nasze dania gotowe z hurtowni są przygotowywane w bezpieczne sposób.
Naszą siłą jest przede wszystkim profesjonalizm, wieloletnie doświadczenie i chęć do usatysfakcjonowania Klienta. Pracownicy doskonale znają tajniki pracy w kuchni i każdy wyrób przygotowywany jest z niezwykłą dokładnością i starannością. Dania przygotowywane są w oparciu o tradycyjne receptury, a także wykorzystując sprawdzone produkty. Nie stosujemy sztucznych dodatków, konserwantów i ulepszaczy – gotujemy na bieżąco wykorzystując produkty o dobrych składach.
Dom-Vita wyróżnia się na tle konkurencji ze względu na wykorzystywanie tylko świeżych i sprawdzonych produktów oraz z uwagi na zróżnicowane menu, ponieważ zależy nam, aby każdy znalazł coś idealnego dla siebie. Dużą uwagę przykładamy również do procesu pakowania naszych produktów – odpowiednio szczelne opakowania zapewniają nie tylko świeżość potraw, ale także eliminują jakąkolwiek możliwość dostania się zanieczyszczeń do wnętrza.

Zdrowie i zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego wszystkie wyroby przygotowywane są z zaangażowaniem i sercem. Jako renomowany producent wyrobów garmażeryjnych oferujemy również fachową pomoc i obsługę – w przypadku jakichkolwiek pytań na temat naszych produktów czy procesu zamawiania, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie wątpliwości, aby później zapewnić niezwykłe doznania smakowe!

Obecni na wielu talerzach

garmażerka hurt

Hurt naszej garmażerki to nie tylko zdrowsze i mniej czasochłonne rozwiązanie – to także powrót do smaków z przeszłości. Produkty, które posiadamy w swojej ofercie to smaki, na których wychowała się większość naszych Klientów. Gotowe dania z hurtowni to tradycyjne potrawy wyróżniające się ponadczasowością oraz wspaniałym smakiem. Naleśniki, pierogi, kluski czy krokiety – wszystko to, co gości na naszych stołach od pokoleń.

Nasi wieloletni Klienci potwierdzają swojskość dań i rzetelność w przygotowaniu każdego produktu. Choć każdy z nas dorasta, a świat rozszerza się o nowe smaki, warto wracać do potraw z lat dziecięcych. Dom-Vita pozwala cieszyć się nimi w każdej chwili – hurt garmażerkę możemy odnaleźć zarówno w małych i dużych sklepach, szkołach, a nawet w zagranicznych firmach. Naturalny skład naszych dań gotowych z hurtowni zapewnia bezpieczeństwo i zdrowie, a różnorodność wyboru pierogów jedynie cieszy oko i żołądek.

Dajemy w ten sposób wszystko co najlepsze naszym zaufanym Klientom!