Jesteśmy polską firmą produkującą wyroby garmażeryjne od 1992 roku. Nasza siedziba, wraz z zakładem produkcyjnym, mieści się w Brwinowie pod Warszawą.  Mamy w pełni wyposażony park maszynowy pozwalający realizować z dnia na dzień także duże zamówienia dla naszych klientów. Produkcja jest prowadzona w oparciu o tradycyjne receptury będąc pod stałym nadzorem jakościowym i technologicznym.

Z przyjemnością informujemy, że nasze wyroby zostały wyróżnione przez  lożę ekspertów „Doceń Polskie” na koniec 2016 roku. Zdobyliśmy prestiżowe certyfikaty jakości i tytuły top produkt. Jest to dla nas wielkie wyróżnienie, szczególnie, że o tytuły ubiegało się 177 różnorodnych artykułów spożywczych, a jury uhonorowało tylko wyroby najwyższej jakości.

Mamy szeroką gamę klientów. Zarówno wśród małych, jak i dużych firm. Dostarczamy nasze produkty na terenie całego kraju. Naszymi odbiorcami są między innymi Marcpol, LOT Catering, Novotel Centrum, PSS SPOŁEM, liczne bufety pracownicze, stołówki szkolne i przedszkolne, punkty sprzedaży detalicznej i hurtowej.

Z przyjemnością zrealizujemy każde Państwa zamówienie, wiemy bowiem, że z małych firm rodzą się wielkie przedsiębiorstwa, a partnerskie podejście owocuje długoterminową współpracą.